The Real Bleach

Najlepsze forum PBF o tematyce Bleach


#1 2011-02-26 13:46:11

Masahide Yamawaki

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 15
Punktów :   

Dom Masahide.

Zwykły domek o przeciętnej wielkości w Seireitei. Z zewnątrz nie różni się niczym od pozostałych domków w okolicy. W wewnątrz domku znajdują się 3 pokoje, łazienka, kuchnia i piwnica o dużej powierzchni. Za domem znajduję się ogród z mały stawem na samym środku. Domek jest ładnie umeblowany w rzeczy ładne dla oka jak i użyteczne. W moim pokoju znajduję się łóżko, oczywiście szafa z ubraniami, biurko wraz z bardzo wygodnym krzesłem i oczywiście półka zapełniona po brzegi książkami. Drugi pokój jest mała biblioteczką w której trzymam wszystkie moje książki, tematyką większości książek jest Hueco Mudno, Aizen Sousuke i Hougouku. W ostatnium pokoju znajduję się pokój gościnny gdzie rzadko ktoś zagląda, więc stoi zakurzony i brudy. W piwnicy znajduję się ogroma sala do treningów jak i przeprowadzania wszelakich eksperymentów. Jest bardzo dobrze wyposażona w rozmaite urządzenia i przyrządy naukowe.

Offline

 

#2 2011-02-27 12:57:02

 Iwagashi Mizato

http://img34.imageshack.us/img34/8527/65574279.png

13893481
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 101
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

Spałeś,gdy nagle ktoś zapukał do drzwi.Nie chciało Ci się wstawać,ale pukania z czasem ansilały się.Ciekawy kto puka zwlekłeś się ospale z łóżka i podeszłeś do drzwi.Nagle przez szparę pod drzwiami wpadła kartka.Za drzwiami nie było juz nikogo,więc podnisołeś kartkę i przeczytałeś.
Dzisiaj zapisy do Akademii Shinigami.
Nie spóźnij się.
Zapisy o 9:00.

Spojrzałeś na zegarek.Była dopiero 8:00.

Offline

 

#3 2011-02-27 13:16:53

Masahide Yamawaki

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

Tak jak myślałem. Muszę się przygotować.
Zrobiłem kilka kroków i doszedłem do łazienki, napuściłem wody do wanny, a następnie do niej wszedłem. Po umyciu się poszedłem do kuchni i z resztek wczorajszego obiadu zrobiłem sobię pożywne śniadanie i spokojnie zjadłem je bez żadnego pośpiechu. Po zjedzeniu postanowiłem ubrać się w moje codzienne ubranie. Przed wyjściem objerzałem się w lustrze i sam do siebie powiedziałem.
- Już czas ...
Po czym wyszedłem kierując się do Akademi Shinigami. Mieszkałem od niej jakieś 10-15 minut spokojnym krokiem, więc się nie spieszyłem, bo wiedziałem, że mam jeszcze mnóstwo czasu. Szedłem spokojnym, równym krokiem aż do samych drzwi Akademii. Otworzyłem je i pomyślałem.
A więc tak to się zaczyna...

Offline

 

#4 2011-02-27 13:29:25

 Iwagashi Mizato

http://img34.imageshack.us/img34/8527/65574279.png

13893481
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 101
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

Wszedłeś do akademii,a Twoim oczom ukazała się duża przestrzreń warta podziwu.Po lewej ustawione były ławki,na których siedziało kilka osób.Po prawej stało biurko.Za biurkiem siedziała kobieta w średnik wieku.Do biurka przyczepiona była tabliczka z napisem Zapisy.Przed kobietą leżały dwa duże stosy papieru.Kobieta widząc Cie wchodzącego do akademii powiedziała:
-Tutaj!Proszę podejść do mnie!

Offline

 

#5 2011-02-27 16:41:08

Masahide Yamawaki

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

- Witam mam na imię Masahide Yamawaki i chciałbym się zapisać do Akademii Shinigami.
Mówiąc to cały czas patrzyłem się starszej kobiecie w oczy.

Offline

 

#6 2011-02-28 18:32:30

 Iwagashi Mizato

http://img34.imageshack.us/img34/8527/65574279.png

13893481
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 101
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

Dobrze,więc tutaj masz pióro i kartkę.Wypałnij formularz i przynieś mni kartkę z powrotem.Spojrzałeś na kartkę.
Imię:
Nazwisko:
Dlaczego chcesz zostać Shinigami:

Offline

 

#7 2011-03-01 07:16:51

Masahide Yamawaki

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

- Oczywiście.
Popatrzyłem na kartkę, przeczytałem pytania i wypisałem odpowiednio.

Imię: Masahide
Nazwisko: Yamawaki


Przy ostatnim pytaniu zatrzymałem się na chwile i pomyślałem. Nie mogłem opisać moich prawdziwych celów, bo to wzbudziło by podejrzenia w moim kierunku, więc wybrałem najprostszą i najbardziej spodziewaną wersję odpowiedzi.

Dlaczego chcesz zostać Shinigami: Chcę pomagać innym.

Odłożyłem długopis, wziąłem kartke w rękę i zaniosłem ją do starszej kobiety.
- Proszę bardzo. - mówiąc to wręczyłem jej owy formularz. - Co mam teraz zrobić ? - zapytałem się.
Miałem ochotę od razu zacząć szkolenie na Shinigamiego i skończyć je jak najszybiciej.

Ostatnio edytowany przez Masahide Yamawaki (2011-03-01 16:00:27)

Offline

 

#8 2011-03-01 20:21:43

 Iwagashi Mizato

http://img34.imageshack.us/img34/8527/65574279.png

13893481
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 101
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

-Ok.Podanie złożone.Przyjdź jutro,to się dowiesz czy się dostałeś i,w której jesteś klasie.
Tymczasem do akademii przybyło więcej Dusz,które chciały się zapisać.

Opisz resztę dnia.

Offline

 

#9 2011-03-01 21:40:23

Masahide Yamawaki

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

Wyszedłem z Akademii i wyruszyłem prosto do domu. Nie miałem nic ciekawego do roboty, więc postanowiłem poczytać jedną z wielu moich książek. Otworzyłem książkę o tytyle " Pierwsze 1000-lecie Społeczeństwa Dusz " na pierwszej stronie i rozpocząłem lekturę. Po przeczytaniu kilkunastu stron, włążyłem zakładkę i zamknąłem książkę, a następnie odłożyłem na półkę. Owa lektura była bardzo ciekawa i zaintrygowała mnie, postanowiłem poszukać trochę więcej na ten temat, gdy tylko zostanę Shinigami i bedę miał chwilę wolnego czasu. Następnie zjadłem kolację, chwile poćwiczyłem walkę kataną, którą miałem w domu. Zacząłem od kilku zwykłych poziomych i pionowych cięć. Następnie wykonałem kilka pchnięć na moim manekinie do ćwiczeń i powtórzyłem wszystkie znane mi kombinacje. Po powtórzeniu wszystkiego kilkanaście razy wykompałem się i połozyłem się spać. Wstałem dość wcześnie i po wykonaniu porannych czynności wyruszyłem prosto do Akademii Shinigamii, aby dowiedzieć się o wynikach poboru.

Offline

 

#10 2011-03-02 20:33:50

 Iwagashi Mizato

http://img34.imageshack.us/img34/8527/65574279.png

13893481
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 101
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

Szedłeś niecałe 10 min.Po wejściu do Akademii od razu w oczy rzuciła się ogromna tablica stojąca na środku holu.Wyraźnie były tam napisane nazwiska,bo coarz więcej osób zatrzymywało się przyniej.Niektórzy byli ucieszeni inni smutni.Podszedłeś do tablicy i pierwsze co Ci się rzuciło w oczy to Twoje nazwisko na szczycie listy.Obok wielkiej tablicy stał stolik,na którym leżały komplety stroi Adpetów Shinigami.Jedne z czerwonymi elementami(żeńskie),a drugie z elementami niebieskimi(męskie).

Offline

 

#11 2011-03-02 20:44:36

Masahide Yamawaki

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

Podszedłem do stoliku i podniosłem męski zestaw stroju Adepta Shinigami. Założyłem go i poszedłem na pierwszą lekcję w Akademii.

Offline

 

#12 2011-03-02 21:01:04

 Iwagashi Mizato

http://img34.imageshack.us/img34/8527/65574279.png

13893481
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 101
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

Pierwszą lekcję miałeś w sali na końcu korytarza po lewej stronie od wejścia.Szybko udałeś się w tamtym kierunku.Gdy stnąłęś przed drzwiami te nagle otworzyły się.Z sali wyszedł niski mężczyzna z siwizną na głowie ubrany strój Shinigami.Widząc Cię powiedział.
-Ty pewnie jesteś z tej klasy.Przykro mi,ale zajęcia rozpoczynające ten semsetr zostały dzisiaj odwołane.Mam pilną sprawę do załatwienia,więc możesz wrócic do domu.Prezpraszam.

Opisz resztę dnia

Offline

 

#13 2011-03-02 21:15:50

Masahide Yamawaki

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

Skoro moje zajeci były odwołane postanowiłem wrócić do domu. Nie miałem nic ciekawego do roboty, więc tak jak wczoraj postanowiłem poczytać trochę książkę. Otworzyłem na stronie, na której ją skończyłem i zacząłem czytać dalsze strony owej książki. Po jakiś 3 godzinach odłożyłem książkę na półkę i postanowiłem wyjść do sklepu zrobić jakieś zakpuy, ponieważ brakowało mi już jedzenia w domu. Zarzuciłem coś na siebie i wyszedłem z domu do najbliższego sklepu. Po chwili dotarłem do sklepu i zakupiłem kilka podstanowych produktów. Zapakowałem je i wróciłem do domu, po czym zrobiłem sobię kolację i położyłem się spać. Jak tylko wstałem, umyłem się i zjadłem szybkie śniadanie ruszyłem prosto do Akademii Shinigamii. Miałem nadzieję, że tym razem nie odwołają moich pierwszych lekcjich .

Offline

 

#14 2011-03-04 22:18:01

 Ternil Azumato

http://img163.imageshack.us/img163/4873/21557463.png

34066035
Skąd: Żagań
Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 98
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

Do akademii miałeś na godzinę 8, wstałeś z rana o 7 i wykonałeś czynności poranne. W końcu udałeś się w stronę akademii, pogoda była w miarę ładna jak na poranek. O godzinie 7:50 byłeś w akademii, więc stałeś pod klasą przez te 10 minut i rozmawiałeś z kolegami z klasy, dowiedziałeś się paru ciekawych rzeczy.  W końcu przyszedł nauczyciel i kazał wam wejść i zająć miejsca w klasie, gdy zrobiliście to kazał wam zapisać temat:
"Kidou, czyli co i jak" Opisz swoją lekcję, jak skopiujesz słowo w słowo z bleach wiki to dostaniesz bardzo słabą nagrodę lecz jak pozmieniasz kolejności zdań to dam ci dobrą nagrode


http://iv.pl/images/78588658224722390640.jpeg


http://img402.imageshack.us/img402/3516/bratruki.jpg

Offline

 

#15 2011-03-04 22:38:10

Masahide Yamawaki

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dom Masahide.

Otworzyłem zeszyt, wziąłem długopis w rękę i zacząłem pisać.
Kidou jest sztuką magiczną używaną przez Shinigamich, jedną z czterech podstawowych form walki. Używanie Kidou zużywa energię duchową i przed użyciem należy wypowiedzieć inkantację, chyba, że osiągeło się już wyższy poziom. Moc Kidou zależy od użytkownika i jego umiejętności oraz od tego czy została wypowiedziana inkantacją czy też nie. Kidou dzielą się na Hadou, czyli Kidou ofensywne i Bakudou, czyli Kidou defensywne oraz unieruchamiające. Kidou mogą zostać łączone, ale wymaga to dużych umiejętności i do tego mnóstwa reiatsu. Hadou jest używanie głównie do atakowania przeciwnika, czyli zadawanie bezpośrednich obrażeń, ale może służyć również do odwracania jego uwagi od prawdziwego ataku. Natomiast Bakudou służy do obrony, ochrony przed atakami przeciwnika, służy do unieruchamiania swojego przeciwnika, co jest bardzo przydatne w walce, może służyć jeszcze do zlokalizowania jakiejś osoby, albo do celów taktycznych. Ich zastosowanie ograniczone jest tylko wyobraźnią i kreatywnością użytkownika ...
Taka notatka powinna wystarczyć - pomyślałem. - Przydało by się jakiegoś Kidou nauczyć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwczasy z dziećmi www.biuro-ksiegowe.info.pl transport ziemi Piła